Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Vražda manželského páru

Písek - Neznámý pachatel zavraždil v mobilheimu u Dobešic manžele. 

Dvojnásobnou vraždu vyšetřuje na Písecku tým kriminalistů jihočeského policejního ředitelství a píseckého územního odboru. Tým rozplétá od pondělního večera vraždu manželského páru. Zavražděného muže (1958) a jeho ženu (1963) nalezl v pondělí večer syn v jejich mobilheimu u rybníka v katastru obce Dobešice část Pazderna, několik kilometrů od Záhoří.  

Kriminalisté provedli důkladné ohledání místa činu, na místo vyjel i státní zástupce a přivolali také soudního lékaře. Celé okolí také propátrali policisté a pokračovali i následující den. Policisté a kriminalisté pátrají po všech stopách, které by s činem mohly souviset. Zatím předpokládají, že manžele zavraždil neznámý pachatel bodnořezným nástrojem pravděpodobně během předcházejícího víkendu (6. – 7. 1. 2018). Oba dva na místě podlehli svým zraněním. Motiv činu není znám.

Kriminalisté proto žádají veřejnost o pomoc, přivítají jakékoliv informace, které by mohly souviset s osobami zavražděných nebo s činem. Důležité je také svědectví každého kdo o víkendu viděl nějaké podezřelé osoby či vozidla u mobilheimu zavražděných, nebo slyšel podezřelé zvuky či viděl podezřelý pohyb. Pachatele také mohl prozradit štěkot psů, kteří se kolem mobilheimu pohybovali. Jakákoliv informace je pro policisty důležitá. Informace volejte na linku 158, operační důstojník bude poznatky předávat přímo vyšetřovatelce tohoto závažného případu.  

mjr. Mgr. Bc. Jiří Matzner, krpc.pio@pcr.cz

10. ledna 2018

Odkazy do noveho okna

Místo činu mapa - část Pazderny

Místo činu mapa - část Pazderny  

Detailní náhled

Místo činu pátrání

Místo činu pátrání 

Detailní náhled

Místo činu prohledávání rybníka

Místo činu prohledávání rybníka 

Detailní náhled

Mobilheim místo činu II

Mobilheim místo činu II 

Detailní náhled

Mobilheim místo činu I

Mobilheim místo činu I 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem