Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

PRÁCE 158x jinak - Přidej se k nám!

POTŘEBUJEME NOVOU GENERACI 

"POLICISTOU NA ZKOUŠKU"

Středa 18. 10. 2023

Chystáme opět oblíbenou akci pro všechny zájemce.

Zajímá-li tě, jak na tom jsi s fyzičkou, zaregistruj se a přijď změřit své síly s ostatními i sám se sebou.

Registrace spuštěna na: krpc.workshop@pcr.cz

Více ínformací k fyzickým testům: Nábor Policie České republiky | Posouzení fyzické způsobilosti uchazeče

LETÁK_Policistou na zkoušku-18.10.2023.jpg

"DEN DĚTÍ a POLICISTOU NA ZKOUŠKU"

1. 6. 2023

Tento den byl ve Sportovním klubu policie v Českých Budějovicích ve znamení soutěží, her, zábavy, ukázek policejní práce ale i fyziček na zkoušku.

 • Dopoledne ve čtvrtek 1. června se na SKP v Českých Budějovicích konal oblíbený workshop „Policistou na zkoušku“. Zúčastnilo se ho tentokrát třicet tři zájemců. Úspěšně fyzičky splnilo dvacet čtyři z nich a obdrželi Osvědčení o splnění zkoušek fyzické zdatnosti platné jeden rok. Jihočeská policie již některé z nich mezi tím uvítala na svém personálním pracovišti a zahájila s nimi přijímací řízení do služebního poměru. Nyní je čeká ještě úspěšně zvládnout psychologické testy a projít zdravotními prohlídkami.
 • Na dopolední workshop si ale přišli někteří účastníci třeba i jen zasportovat, poměřit své síly s ostatními nebo si s policisty popovídat o policejní práci. Na místě nechyběla ani rozmanitá policejní technika a také zkrácená verze psychologických testů na zkoušku.
 • Odpoledne pak program plynule přešel v oslavu Dne dětí pro širokou veřejnost i rodiny zaměstnanců policie. Krásné počasí pořadatelům přálo, a proto bylo možné zrealizovat všechna naplánovaná soutěžní stanoviště, včetně například střelby ze vzduchovky a jízdy na elektrokoloběžkách pro ty větší, nebo zkoušky obratnosti pro všechny věkové kategorie. Nechyběly zde ani testíky ze základů bezpečnosti silničního provozu nebo zdravovědy, úkoly na postřeh i vědomosti a zábavné hry pro ty nejmenší. Všechny děti za svou snahu na konci obdržely Diplom malého policisty/policistky a drobné dárečky. Nejkrásnější odměnou všem byly ale všudypřítomné dětské úsměvy a předáno bylo bezmála na dvě stě diplomů.
 • V celodenním nabitém programu byly dopoledne i odpoledne zařazeny také dvě dynamické ukázky policejní práce. Policejní pes Miník ukázal opět akční podívanou při zadržení nebezpečného pachatele a následně pořádková jednotka předvedla svou perfektní kooperaci při zákroku proti agresivním fanouškům.
 • Další fyzické testy na zkoušku plánuje jihočeská policie na podzim, jako každý rok. Kdykoli mezi tím však uvítá zájemce o informace nebo o vstup do služebního poměru na personálním pracovišti na Lannově třídě v Českých Budějovicích. Tzv. náborový JOB POINT funguje každý čtvrtek od 13 do 15 hodin a kdokoli si může přijít nezávazně popovídat o policejní práci i podmínkách přijetí do služebního poměru.

1 Hlavní foto.jpg

1.JPG

4.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

13.JPGIMG_6978.JPG"POLICISTOU NA ZKOUŠKU"

22. 4. 2023

 • Skvělá skupina borců a borkyň se sešla poměřit mezi sebou své síly v sobotu 22. dubna v areálu Sportovního klubu policie v Českých Budějovicích.
 • Z třiceti devíti zúčastněných jich TESTY FYZICKÉ ZDATNOSTI úspěšně splnilo třicet!
 • Člunkový běh, pánské kliky, angličáky a běh na kilometr... to vše se boduje. Museli tak dát minimálně 36 bodů.
 • Tři nejúspěšnější z mužů dosáhli: 63, 64 a celkový vítěz 65 bodů! Gratulujeme!
 • Celou sobotní skupinu účastníků fyziček si chválili i policejní psychologové, kteří je díky zadaným testům vyhodnotili povětšinou jako psychicky zdatné pro možnost budoucího uplatnění u Policie ČR.
 • Doprovodný program akce doladil atmosféru povedeného slunečného dopoledne. Nejmodernější policejní technika a soutěže pro malé i velké, to vše bylo k dispozici jak účastníkům fyziček, tak i ostatním návštěvníkům.

16.jpg

12.jpg37.jpg

22.jpg

34.jpg

28.jpg

vytisknout  e-mailem