Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Moravskoslezský kraj název

Policie České republiky – KŘP Moravskoslezského kraje

Policejní zpravodajství 22.1.-24.1.2010

Karvinské -... touha po čokoládě byla silnější...,... starší ženu zkopali a okradli... a další 

Kufr není sklad
Darebák rozbil okno předních dveří, při rozbíjení poškodil zpětné zrcátko. Vnitřní prostor prohledal a dostal se do zavazadlového prostoru. Z něj vzal dvě elektrické vrtačky, horkovzdušnou pistoli, kufřík s dalším nářadím, prodlužovaní šňůry a další věci. Předběžně vyčíslena škoda činí 31 300 Kč.
Kopanci získali lup
 
V pátek v podvečer na jedné havířovské ulici dva neznámí pobertové přepadli 66letou ženu. Nejdřív se jí pokusili vytrhnout kabelku z ruky, což se jim nepodařilo. Tak ženu povalili na zem a začali kopat tak dlouho, než upustila kabelku i nákupní tašku. Lékaři ženu ošetřili a propustili domů.
Čokoládový požitkář
V pátek v podvečer v regále karvinského supermarketu vzal devět čokolád zn. Milka. Zboží v hodnotě 600 korun se snažil pronést před pokladnu. Na místě byl zadržen pracovníky bezpečnostní agentury a čokolády byly zase zpět v regálech. Podezřelý 29letý muž byl v posledních třech letech pravomocně karvinským soudem odsouzen pro trestný čin krádež k obecně prospěšným pracím ve výměře 400, které dosud nevykonal. Tento přečin bude řešen ve zkráceném přípravném řízení.
Zloděj z haly utekl
V neděli brzy ráno neznámý pachatel vypáčil plastové dveře do havířovské bowlingové haly. Z místa nic neodnesl, protože byl vyrušen akustickým signálem. Poškozením dveří firma vyčíslila předběžnou škodu ve výši 1 000 Kč.
por. Bc. Zlatuše Viačková, zpravodajství 25.ledna 2010

vytisknout  e-mailem