Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Podpořme darování kostní dřeně - Česká národní bankaOdkaz do nového okna

Videozáznam koncertu Hudby Hradní stráže a Policie České republiky, který se 23. října 2014 uskutečnil v České národní bance ke slavnostnímu ukončení kampaně „Podpořme darování kostní dřeně“. 

Seznam videozáznamů ke kampani "Podpořme darování kostní dřeně"

V tomto článku naleznete seznam zveřejněných videozáznamů z měst, ve kterých se v rámci kampaně uskutečnil koncert Hudby Hradní stráže a Policie České republiky. 

Podpořme darování kostní dřeně - Hradec KrálovéOdkaz do nového okna

Videozáznam koncertu Hudby hradní stráže a Policie České republiky, který se 12. října 2014 uskutečnil v Hradci Králové. Koncerty probíhají v rámci kampaně "Podpořme darování kostní dřeně". 

Podpořme darování kostní dřeně - RakovníkOdkaz do nového okna

Videozáznam koncertu Hudby hradní stráže a Policie České republiky, který se 7. září 2014 uskutečnil v Rakovníku. Koncerty probíhají v rámci kampaně "Podpořme darování kostní dřeně". 

Podpořme darování kostní dřeně - PoděbradyOdkaz do nového okna

Videozáznam koncertu Hudby hradní stráže a Policie České republiky, který se 28. června 2014 uskutečnil v Poděbradech. Koncerty probíhají v rámci kampaně "Podpořme darování kostní dřeně". 

Podpořme darování kostní dřeně - TřeboňOdkaz do nového okna

Videozáznam koncertu Hudby hradní stráže a Policie České republiky, který se 26. června 2014 uskutečnil v Třeboni. Koncerty probíhají v rámci kampaně "Podpořme darování kostní dřeně". 

Podpořme darování kostní dřeně - PlzeňOdkaz do nového okna

Videozáznam koncertu Hudby hradní stráže a Policie České republiky, který se 24. června 2014 uskutečnil v Plzni. Koncerty probíhají v rámci kampaně "Podpořme darování kostní dřeně". 

Podpořme darování kostní dřeně - LiberecOdkaz do nového okna

Videozáznam koncertu Hudby hradní stráže a Policie České republiky, který se 18. června 2014 uskutečnil v Liberci. Koncerty probíhají v rámci kampaně "Podpořme darování kostní dřeně". 

Podpořme darování kostní dřeně - PardubiceOdkaz do nového okna

Videozáznam koncertu Hudby hradní stráže a Policie České republiky, který se 17. června 2014 uskutečnil v Pardubicích. Koncerty probíhají v rámci kampaně "Podpořme darování kostní dřeně". 

Podpořme darování kostní dřeně - JihlavaOdkaz do nového okna

Videozáznam koncertu Hudby hradní stráže a Policie České republiky, který se 12. června 2014 uskutečnil v Jihlavě. Koncerty probíhají v rámci kampaně "Podpořme darování kostní dřeně". 

 

Stránkování: Počet: 13 / 2 | 1 2 |

vytisknout  e-mailem