Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Fyzické napadení v Krupce

TEPLICKO - aktualizace - Policisté se výtržnictvím zabývají. 

AKTUALIZACE:

Tepličtí kriminalisté po všech získaných poznatcích a informacích dnes obvinili 33letého muže moldavské státní příslušnosti  z trestného činu výtržnictví. V případě soudem uznané viny mu hrozí trest odnětí svobody až do výše dvou let.  Po provedených úkonech bude muž předán do rukou cizinecké policie. Ze strany cizinecké policie s ním bude vedeno řízení o správním vyhoštění za účelem opuštění území členských států Evropské unie a Schengenského prostoru. Policisté se i nadále případem zabývají.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Včerejšího dne 16. 7. 2023 kolem 19:00 hodin došlo v Krupce na veřejně přístupném místě  k fyzickému napadení mezi několika osobami, z nichž část byla pod vlivem alkoholu. Věcí se zabýváme pro podezření z přečinu výtržnictví. Dále vyvracíme informace, které se objevují na sociálních sítích, že incidentu se měly zúčastnit osoby ukrajinské národnosti. Uvedeným případem se nadále zabýváme a další informace poskytneme hned, jakmile to bude možné.

17. července 2023
mjr. Mgr. Kamil Marek
Oddělení tisku a prevence
KŘP Ústeckého kraje

vytisknout  e-mailem