Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Kriminalisté hledají svědky dopravní nehody

PRAHA VENKOV - ZÁPAD – Okolnosti dopravní nehody, ke které došlo začátkem července na silnici č. I/4, jsou dosud nejasné. 

Kriminalisté z odboru Praha venkov – západ se od soboty zabývají vážnou dopravní nehodou, ke které došlo na silnici první třídy. Dne 4. července letošního roku, kolem 12:50 hodin, jel po silnici č. I/4, ve směru od Prahy – Příbram, řidič v osobním vozidle výrobní značky Škoda Octavia, červené barvy. Řidič jel v pravém pruhu a zhruba na šestém kilometru dosud z nezjištěných příčin vybočil ze směru jízdy a přejel na travnatý pás, který odděluje tento pravý jízdní pruh od odbočovacího pruhu - na odpočívadlo ,,Cukrák“. Zde osobní vozidlo čelně narazilo do informativní dopravní tabule, poté do betonových svodidel, čímž došlo k vymrštění vozidla, které se přetočilo a střechou dopadlo na zadní část jiného zaparkovaného vozidla. Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidiče i spolujezdkyně osobního vozidla Škoda Octavia. V zaparkovaném vozidle, na které střechou výše popsané vozidlo dopadlo, se tou dobou naštěstí nikdo nenacházel.

Policisté se případem intenzivně zabývají a zjišťují veškeré okolnosti vzniku dopravní nehody. Prověřují všechny informace a pracují s několika verzemi. Vzhledem k tomu, že okolnosti vzniku dopravní nehody jsou doposud nejasné, žádají tak policisté o pomoc širokou veřejnost.Obracejí se především na svědky dopravní nehody, tedy na řidiče, kteří v sobotu dne 4. července 2020 kolem 12:50 hodin projížděli po silnici č. I/4 v blízkosti odpočívadla ,,Cukrák“, nebo jeli za osobním vozidlem značky Škoda Octavia, červené bravy, které později havarovalo.Konkrétně se obracíme na svědky, kteří viděli, jak k dopravní nehodě došlo, případně kteří disponují kamerovými záznamy, kde by byla nehoda zachycena. Svým svědectvím by mohli přispět i účastníci silničního provozu, kteří jeli v uvedené době v protisměrné části rychlostní silnice, tj. ve směru Příbram – Praha. Jakékoliv informace, které by mohly přispět k objasnění dopravní nehody, přijmou přímo kriminalisté na telefonním čísle 974 882 808 (801). Využít můžete také bezplatnou linku tísňového volání 158.


por. Bc. Veronika Čermáková
tisková mluvčí
9. července 2020

vytisknout  e-mailem