Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Kdo poškodil luxusní vozidla?

ZLÍNSKO: Škoda je 200 000 korun. 

Zlínští policisté se od včerejšího rána zabývají oznámením o poškození tří luxusních vozidel zaparkovaných v autobazaru ve Zlíně-Malenovicích. Vandal způsobil svým jednáním škodu za dvě stě tisíc korun. Za trestný čin poškození cizí věci hrozí pachateli v případě jeho vypátrání a odsouzení trest odnětí svobody až na jeden rok.

K poškození celkem tří vozidel značek Jeep Cherokee a Mitsubishi, která byla v autobazaru nabízena jako nejdražší, došlo v noci ze středy na čtvrtek ve Zlíně-Malenovicích. V době od středečních 18.00 hodin do 8.00 hodin ve čtvrtek ráno prozatím neznámý pachatel rozbil kamenem u všech tří vozidel sklo zavazadlových dveří, u dvou z nich rozbil také zadní světlo, na všech potom způsobil různé oděrky a vrypy. Celková škoda se předběžně vyšplhala na dvě stě tisíc korun.

Policisté po neznámém pachateli pátrají. V této souvislosti žádají o pomoc také veřejnost. Pokud jste si všimli v noci na čtvrtek v Malenovicích u autobazaru na ulici Tečovská čehokoli, co by mohlo vést k pachateli, zavolejte, prosím, na linku tísňového volání policie – 158.

12. července 2019, por. Bc. Monika Kozumplíková

vytisknout  e-mailem