Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Popíjení slivovice a kouření trávy skončilo rvačkou

VSETÍNSKO: Sedmatřicetiletý rváč skončil ve vazbě. 

Ve středu večer se na jednom z ubytovacích zařízení ve Vsetíně pobili dva muži. Jeden z mužů už je ve vězení.

Středeční sedánek na pokoji ubytovacího zařízení ve Vsetíně skončil rvačkou dvou mužů. Sedmatřicetiletý muž ze Vsetína a čtyřicetiletý muž z Hornolidečska nejprve přes den společně pracovali na opravě pokoje staršího z nich. Po práci pak společně spolu i s jinými nájemníky popíjeli darovanou slivovici. K té přidali i kouření marihuany. Oba zůstali na jednom z pokojů sami. Alkohol i droga udělaly své. Mladší večer bezdůvodně napadl staršího. Začala rvačka. Mladší v konfliktu získal převahu a soka zasypal údery vedenými na obličej. Až pomoc další ubytované tuto rvačku ukončila.

Mladšího rváče chvíli po incidentu zajistili vsetínští policisté. U muže provedli dechovou zkoušku. Přístroj ukázal na hodnotu 1,87 promile. Rváč putoval na záchytku.

Ve čtvrtek sedmatřicetiletého muže ze Vsetína obvinil policejní komisař z trestného činu ublížení na zdraví. Jelikož muž byl již v minulosti před soudem i pro násilné trestné činy, podal policejní komisař podnět k podání návrhu na vzetí do vazby. Muž v sobotu skončil ve vězení.

Kriminalisté nadále zjišťují okolnosti rvačky.

11. února 2019, por. Bc. Vladislav Malcharczik

vytisknout  e-mailem