Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Policisté šetří napadení - AKTUALIZACE

HODONÍNSKO: Zjišťujeme totožnost pachatelů. Pomůžete nám? 

AKTUALIZACE: 18. dubna 2017 - Policisté děkují za poskytnutá svědectví ze strany občanů, kteří reagovali na uveřejněnou výzvu. Během šetření vyplynula další nová skutečnost. Při potyčce byl skupinkou napaden ještě jeden muž, který ovšem z místa odešel. Potřebovali bychom, aby se přihlásil na obvodní oddělení a přispěl tak k doplnění informaci. K popisu lze upřesnit, že se jednalo o muže ve věku asi třiceti let a v uvedenou dobu měl na sobě černé tričko s obrázkem bílého kostlivce. Děkujeme za spolupráci.  por. Haraštová 

Hodonín - V neděli 9. 4. 2017 v době od 4.30 do 5.00 hod. se v prodejně s občerstvením na ulici Národní třída v Hodoníně odehrála potyčka, při které došlo k fyzickému napadení. Skupinka doposud neustanovených pachatelů bezdůvodně napadla tři muže.

Vzhledem k tomu, že se nám zatím nepodařilo násilníky ztotožnit, žádáme o pomoc také veřejnost. Jednalo se o skupinku čtyř nebo pěti osob mluvících mezi sebou slovensky. V případě, že by někdo mohl o pachatelích podat jakékoliv informace, uvítáme je na místním obvodním oddělení. Za ochotu a pomoc předem děkujeme.

por. Mgr. Kamila Haraštová, 12. dubna 2017

OBVODNÍ ODDĚLENÍ HODONÍN

adresa:   Velkomoravská 16, 695 29 Hodonín

telefon:   974 633 470

fax:         974 633 468

e-mail:     ho.oop.hodonin.podatelna@pcr.cz

vytisknout  e-mailem