Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Dopravní nehoda v obci Dřetovice

Kladensko - Při dopravní nehodě došlo ke střetu couvajícího vozidla a 3 leté dívenky. 

     Před 11. hodinou dnešního dne bylo oznámeno, že v obci Dřetovice došlo k dopravní nehodě za místním OÚ. Při couvání na panelové cestě nedaleko dětského hřiště se 24 letý řidič osobního vozidla Mazda střetl s tříletou dívenkou. RZS převezla zraněné dítě do kladenské nemocnice. Jedná se údajně o lehčí zranění. Příčina této dopravní nehody je v tuto chvíli předmětem šetření.

     Včerejšího dne před 16. hodinou došlo k dopravní nehodě na Slánsku v obci Želevčice. Při dopravní nehodě se střetla dvě osobní vozidla. Ve vozidle VW Passat byla dvoučlenná posádka žena r. 83 a dítě r.2009, obě osoby byly se svým zraněním převezeny do motolské nemocnice v Praze. V druhém osobním vozidle Škoda Fabia byl pouze řidič r. 74, který byl se svým poraněním převezen do slánské nemocnice. Údajně ve všech třech případech se mělo jednat o zranění lehčího charakteru. Provoz na silnici byl částečně omezen cca na 1 hodinu. Příčina dopravní nehody je předmětem šetření.

     Dnes 11. září 2013 pouze několik minut před 7. hodinou se stala dopravní nehoda na silnici R7 Slaný - Louny, za křižovatkou na obec Třebíz. Při dopravní nehodě došlo ke střetu dvou vozidel, jednalo se o osobní vozidlo s řidičem a dodávkové vozidlo s šestičlennou posádkou. V dodávkovém voze byla zraněna lehce jedna osoba. V současné době se příčina dopravní nehody prošetřuje.

11. září 2013

nprap. Jana Šteinerová

Další případy z Kladenska

Loupež - dne 10. září 2013 v době kolem půlnoci a brzkých ranních hodin v parku ve Slaném ve Stehlíkově ulici, dva dosud neznámí pachatelé napadli fyzicky několika údery do celého těla 22 letého mladíka ze Slaného. Při fyzickém útoku poté mladíkovi strhli ze zad batoh černošedé barvy a i s jeho obsahem z místa činu utekli směrem pod most k železniční trati. V batohu se nacházel harddisc, procesor a 2 kusy větráků. Celkem vzniklá škoda činní předběžně 1 600,-Kč.  Svým útokem pachatelé poškozenému mladíkovi způsobili zranění a pohmoždění v obličejové části  a v oblasti  horních končetin. Policisté případ prošetřují jako podezření z trestného činu loupež a po pachatelích intenzivně pátrají.

Odcizení- na linku 158 bylo dne 10. záři 2013 krátce před 11. hodinou oznámeno, že  téhož dne v průběhu dopoledních hodin došlo k odcizení zadní podkopové železné lžíce od bagru, vážící  65 kg, o rozměrech 100x50x30 cm. V době odcizení se tato železná lžíce nacházela volně položená na zemi u prováděné stavby na konci obce Pozdeň na Slánsku ve směru na obec Plchov. Vzniklá škoda společnosti byla vyčíslena na částku 25 000,-Kč. Případ je prošetřován jako podezření z trestného činu krádeže.

Krádež- dne 10. září 2013 bylo oznámeno na policejní služebně v Kladně, že v době mezi 30. a 31. srpnem 2013 byly odcizeny stravenky z trezoru umístěného v kanceláři vedoucí provozovny v Kladně v ulici Vrchlického. Svým jednáním způsobil pachatel této společnosti škodu ve výši 31 000,-Kč. Policisté tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže.

 

vytisknout  e-mailem