Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Kolín 158

Zmizel i veřejný telefonní automat. 

Kuriozní krádeží se  nyní zabývají kriminalisté v Kolíně. V obci Přišimasy totiž neznámý pachatel ukradl veřejný telefonní automat. Zloděj celý automat vytrhl ze zadní stěny telefonní budky . Hmotná škoda způsobená touto krádeží je vyčíslena na 40.000Kč. Pachateli za spáchání přečinu krádeže a poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení hrozí trest odnětí svobody až na tři léta.

Alkohol za volant nepatří !

Ve středu večer kontrolovali policisté z dopravního inspektorátu řidiče osobního motorového vozidla Renault Clio. Šestatřicetiletý řidič byl kontrolován v Kolíně, Jaselské ulici. Provedená opakovaná dechová zkouška měla pozitivní výsledek. Policisté dále zjistili, že muž má soudem vysloven zákaz řízení motorových vozidel. Za spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, podezřelému hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta.

Doživotní zákaz pobytu

Sedmatřicetiletý muž, který byl policisty kontrolován na vlakovém nádraží v Kolíně, je podezřelý ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Podezřelému  byl udělen doživotní zákaz pobytu na území České republiky, který vydal Cizinecký odbor policie z důvodu vyhoštění, na základě rozhodnutí Okresního soudu v Nymburce. Podezřelému hrozí trest odnětí svobody až na tři léta.

nprap. Petra Čimová

25.11.2010

vytisknout  e-mailem