Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Kontroly řidičů

Řídí bez řidičského oprávnění 

      V pátek 4. prosince 2009 v 15.45 hodin byl hlídkou policie kontrolován v obci Malechov řiič 38 letý muž z Klatovska, který řídil vozidlo zn. Škoda Felicia. Muž nevlastní žádné řidičské oprávnění.
    V obci Běšiny byl v sobotu 5. prosince 2009 v 15.20 hodin kontrolován řidič 16 letý mladík z Klatovska, který řídil motocykl zn. Honda. Šetřením policie bylo zjištěno, že motocykl není veden v evidenci motorových vozidel a mladík nevlastní žádné řidičské oprávnění.
   V neděli 6. prosince 2009 ve 12.45 hodin byl v Klatovech na ulici Koldinova kontrolován řidič 20 letý muž z obce na Klatovsku, který řídil vozidlo zn. Fiat Tipo. Šetřením policie bylo zjištěno, že muž nevlastní žádné řídíčské oprávnění. Podrobil se dechové zkoušce, která byla negativní.
Uvedení tři muži jsou podezřelí ze spáchání trestného činu řízení motorového vozidla bez řidičského oprávnění.
    V Kolinci byl kontrolován v sobotu v 19.45 hodin řidič 27 letý muž z Klatov, který řídil vozidlo zn. Fiat. Šetřením policie bylo zjištěno, že podle rozhodnutí městského úřadu má uložen zákaz činnosti řízení motorových vozidel o měsíce května 2010. Policie případ prošetřuje ve zkráceném přípravném řízení a muž převzal sdělení podezření z trestných činů maření výkonu úředního rozhodnutí a řízení motorového vozidla bez řidičského oprávnění.
 

vytisknout  e-mailem