Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Pátráme po svědcích dopravní nehody

CHEBSKO – Volejte na linku 158. 

V pondělí 8. dubna letošního roku krátce po poledni zaparkovala osmadvacetiletá žena své vozidlo značky Škoda před domem, kde bydlí, tedy v Chebu v ulici Mánesova. Když k vozidlu přišla o několik hodin později, tak uviděla za stěračem papírek, na kterém ovšem nebylo nic napsáno. Následně si všimla, že její vozidlo má poškozený pravý bok a to oznámila na tísňovou linku policie.

Vzhledem ke skutečnosti, že za stěračem poškozeného vozidla byl nalezen útržek papíru, tak lze předpokládat, že tento zanechal viník dopravní nehody, aby před případnými svědky „navodil dojem“, že dopravní nehodu chce řešit a poté z místa odjel.

Policisté z chebského dopravního inspektorátu proto žádají případné svědky této dopravní nehody, kteří v inkriminovanou dobu místem procházeli či projížděli, a nehodu mohla zaznamenat palubní kamera v jejich vozidle, aby volali na bezplatnou telefonní linku 158.

Informace k této dopravní nehodě, které pomohou při vyšetřování, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.

nprap. Jakub Kopřiva
10. 4. 2024

Odkazy do noveho okna

Místo DN

Místo DN 

Detailní náhled

Místo DN

Místo DN 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem