Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Násilný trestný čin v Dalovicích

KARLOVARSKO – Žena svým zraněním na místě bohužel podlehla. 

V pondělí 25. září letošního roku krátce po 13:30 hodin bylo na tísňovou linku 158 oznámeno, že z jednoho z bytů v Dalovicích na Karlovarsku je slyšet hluk a střelba. Na místo okamžitě vyrazilo několik policejních hlídek a povolána byla také zásahová jednotka z Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy, kterou by na místo dopravil vrtulník Armády České republiky.

Po příjezdu na místo policisté v bytové jednotce nalezli dvaačtyřicetiletou ženu bez známek života. Následně bylo zjištěno, že k bytu dvaačtyřicetileté ženy měl přijít její bývalý dvaapadesátiletý partner s úmyslem jí usmrtit. Po vstupu do bytové jednotky měl muž ženě způsobit vážná střelná poranění na různých částech těla, kterým žena bohužel na místě podlehla. Následně měl muž, aniž by se zajímal o zdravotní stav dvaačtyřicetileté ženy, z místa okamžitě utéct.

Poté dvaapadesátiletý muž, po kterém již dle popisu pátraly desítky policistů, z místa odjel osobním vozidlem značky Škoda. O několik málo minut později na dálnici D6, konkrétně ve směru z Karlových Varů na Sokolov, muž s automobilem havaroval. Po příjezdu policisté nalezli u havarovaného vozidla dvaapadesátiletého muže se střelným poraněním v oblasti hlavy a bez známek života. V místě dopravní nehody byla policisty zajištěna střelná zbraň.

Kriminalisté se případem v současné době stále usilovně zabývají.

Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy. V případě, že bude vyšetřováním prokázáno, že dvaačtyřicetiletou ženu opravdu usmrtil dvaapadesátiletý muž, tak bude případ odložen z důvodu nepřípustnosti trestního stíhání, neboť pachatel zemřel.

Veřejnosti nehrozí žádné nebezpečí.

nprap. Jakub Kopřiva
26. 9. 2023

Odkazy do noveho okna

Havarované vozidlo

Havarované vozidlo 

Detailní náhled

Havarované vozidlo

Havarované vozidlo 

Detailní náhled

Havarované vozidlo

Havarované vozidlo 

Detailní náhled

Havarované vozidlo

Havarované vozidlo 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem