Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

I tobě v žilách koluje naše krev!

Již druhým rokem proběhla výzva Policie České republiky „I tobě v žilách koluje naše krev!“ ve spolupráci se Zdravotnickou záchrannou službou hlavního města Prahy a Hasičských záchranným sborem hlavního města Prahy. Společně jsme během dvou měsíců darovali 9 568 x. Moc nás těší, že jste nejvíc darovali opět vy 👏 a pomohli jste tak zachránit životy! Výzva, tak jako v minulém roce začínala 1. srpna a končila poslední zářijový den. Jediná změna o proti minulého roku byla v délce trvání ze 4 měsíců jsme výzvu zkrátili na 2 měsíce. Zahájení a trvání této výzvy bylo načasováno hlavně kvůli nedostatku dárců právě v těchto letních měsících. 

hasič roku 2022.jpegPrvního června se uskutečnil ve Španělském sále Pražského hradu slavnostní večer Hasič roku 2022,   při kterém byly oceněny nejlepší výkony profesionálních hasičů za rok 2022 z celé České republiky.

Anketu Hasič roku vyhlašuje ministr vnitra již od roku 2009 a zahrnuje 7 kategorií. Náš společný projekt "I tobě v žilách koluje naše krev!" se umístil na třetím místě v kategorii projekt roku a ocenění nám předal genmjr. Tomáš Lerch první náměstek Policejního prezidenta.

Děkujeme všem, co se do projektu spolu s námi zapojili! Je to ocenění pro nás všechny, co pomáháme.

Odkazy do noveho okna

plakát k výzvě 2023

plakát k výzvě 2023 

Detailní náhled

plakát k výzvě 2023

plakát k výzvě 2023 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem