Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Pátrání po pohřešované ženě - aktualizace

Pražští policisté pátrají po třiašedesátileté ženě, která se v minulosti pokusila spáchat sebevraždu a nyní se léčí s depresemi. 

Třiašedesátiletá cizinka, která dlouhodobě žije v Praze, se od včerejšího dopoledne neozvala rodině ani přátelům. Její mobilní telefon je nedostupný, a jelikož se v minulosti pokusila spáchat sebevraždu, je zde důvodná obava o její zdraví. V současné době se navíc léčí s depresemi. V místě jejího trvalého bydliště v pražských Dejvicích se nezdržuje a dle posledních kriminalistických poznatků se pohybovala po Praze 1, v okolí Petrské ulice.

Popispohřešované: zdánlivé stáří 60 – 65 let, výška cca 170 cm, delší  vlasy plavé blond, účes patka vpravo, oči hnědé, řeč - plynulá, hovoří bulharsky, anglicky a česky.

Popis oblečení: pravděpodobně modré džíny - světlejší odstín, elegantní obuv, textilní modrá bunda - možná šedá barva, hodinky zn. Cartier z bílého kovu.

Pokud jste tuto ženu někde viděli, kontaktujte prosím neprodleně linku 158. Děkujeme.

nprap. Richard Hrdina – 22. května 2022

Aktualizace: Žena byla vypátrána, nicméně bohužel bez známek života. Podle všeho spáchala sebevraždu. Děkujme všem, kteří pátrání věnovali pozornost!

mjr. Jan Daněk – 23. 5. 2022

vytisknout  e-mailem