Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Pátrání po dívkách - AKTUALIZACE

Policisté hledají dvě dívky, které utekly při společné procházce z diagnostického ústavu. 

Policisté hledají sestry, které utekly v úterý 9. listopadu při společné vycházce z diagnostického ústavu v Praze 4. Dívky mají vztah k obci Kralupy nad Vltavou, kde mají vazby na příbuzné a kamarády.

Policisté již vyčerpali všechny standardní pátrací prostředky a metody. V tuto chvíli se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc a spolupráci při pátrání po hledaných dívkách. Jakoukoli informaci o výskytu či jejich pohybu přijmou policisté na kterékoliv policejní služebně nebo operátoři tísňové linky Policie ČR 158. Děkujeme.

Popis první hledané čtrnáctileté dívky: výška asi 158 cm, hubená postava, hnědé oči a dlouhé hnědé vlnité vlasy (upravené do copánku). Naposledy byla oblečená do šedé mikiny s černým pruhem a na nohou měla bílé tenisky. 

Popis druhé hledané dvanáctileté dívky: výška asi 150 - 155 cm, hubená postava, oválný obličej, hnědé oči a dlouhé černé vlasy (upravené do copánku).  Naposledy byla oblečená do růžové bundy, pod kterou měla šedo černou mikinu. Na nohou měla taktéž, jako její starší sestra, bílé tenisky.

por. Mgr. Violeta Siřišťová - 11. listopadu 2021

Aktualizace - Obě dívky byly nalezeny. Děkujeme všem za pomoc při pátrání.

por. Mgr. Violeta Siřišťová - 15. listopadu 2021

vytisknout  e-mailem