Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Vloupání do rodinného domu

Kriminalisté pátrají po muži, který by mohl být klíčovým svědkem vloupání do rodinného domu. 

Kriminalisté třetího policejního obvodu pátrají od začátku listopadu po pachateli vloupání do rodinného domu v Axmamové ulici v Praze 9. Z domu zmizely veškeré cennosti jako například investiční mince, různé šperky a finanční hotovost. Krádeží vznikla třiapadesátileté poškozené škoda dosahující částku dva milióny korun.  Kriminalisté vyhodnotili kamerové záznamy, které k tomuto případu získali a zjistili, že v inkriminovanou dobu procházel ulicí neznámý muž, který by mohl být klíčovým svědkem události a pomohl by tak objasnit případ vloupání.

Pokud by se muž zachycený na videu poznal, nechť se přihlásí kriminalistům osmého oddělení třetího policejního obvodu například prostřednictvím linky tísňového volání 158.

Stejným způsobem žádáme veřejnost, pokud muže na přiložených záběrech poznávají nebo ví, kde by se mohl zdržovat, ať se ozvou na linku 158.

Celý případ policisté v současné době prověřují pro podezření ze spáchání trestných činů krádež a porušování domovní svobody, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až osmiletý pobyt za mřížemi.

pprap. Mgr. Violeta Siřišťová – 3.12.2019

vytisknout  e-mailem