Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

"Obezřetnost se vyplatí" na Jičínsku

JIČÍNSKO - Policisté občanům připomínali základní pravidla opatrnosti 

Také jičínští policisté se před vánočními svátky zapojili do celorepublikové akce s názvem „Obezřetnost se vyplatí“, kterou Policie České republiky realizuje s hlavním partnerem – společností AHOLD Czech Republic, a.s., se zaměřením na prevenci před kapesními krádežemi. Akce proběhne postupně ve všech prodejnách uvedené společnosti a v hypermarketech společnosti TESCO STORES ČR, a.s..

V prostorách prodejny Tesca v Jičíně si mohli zákazníci již od počátku tohoto měsíce všimnout velkého plakátu a série preventivních letáčků, které nakupujícím připomínají základní pravidla opatrnosti.

V pondělí 17. prosince v odpoledních hodinách ještě občany před prodejnou oslovili strážci zákona, kteří je také informovali o preventivních opatřeních, které mohou zmírnit riziko krádeže, ke kterým jistě patří i to, že si zákazníci marketu nebudou odkládat svoje osobní věci do nákupních košíků. To samé platí i ponechání kabelek, mobilních telefonů, oblečení a dalších, pro nenechavce jistým způsobem zajímavých, věcí v kabině vozidla.

Jičínští policisté budou v nadcházejícím období provádět preventivní kontroly i dalších míst, kde v souvislosti s předvánočním shonem předpokládají zvýšený pohyb osob a vozidel.
por. Bc. Petr Janda
17. 12. 2012

Odkazy do noveho okna

Jičínsko

17. 12. Obezřetnost se vyplatí 

Detailní náhled

Jičínsko

17. 12. Obezřetnost se vyplatí 

Detailní náhled

Jičínsko

17. 12. Obezřetnost se vyplatí 

Detailní náhled

Jičínsko

17. 12. Obezřetnost se vyplatí 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem