Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Zlodějům se uprchnout nepodařilo

ČESKÁ LÍPA - Nyní čelí obvinění. 

     Kolem 23. hodiny vyrušila policejní hlídka dvojici zlodějů, kteří právě zcizovali kola ze zaparkovaného osobního vozidla značky Audi A3 ve Svárovské ulici v České Lípě. Jakmile pachatelé spatřili policisty,  okamžitě všeho zanechali a snažili se před spravedlností zachránit útěkem. Policisté ale byli k jejich smůle ve výborné fyzické kondici a v nedaleké České ulici je doběhli a zadrželi. Oba dopadení mladíci ve věku 21 let se nyní budou před soudem zodpovídat z trestného činu krádeže.

 

Další vykradený včelín

     Policisté zaznamenali v průběhu jednoho týdne již druhé vloupání do včelína na Českolipsku. Tentokrát k němu došlo v katastru obce Sosnová, kde se zatím neznámý pachatel vloupal do maringotky upravené na včelín. Zloděj zde odcizil různé nádoby a zařízení za celkem 5 400 korun a navíc  zničil věci za dalších 3 tisíce korun. Po jeho totožnosti nyní policisté pátrají.

 

Auto zloději odolalo

     O krádež osobního vozidla značky Škoda Favorit se včera v Alšově ulici v Novém Boru pokusil neznámý zloděj. Pachatel do vozu vnikl po vypáčení zámku dveří řidiče a potom se snažil odstranit bezpečnostní páku volantu, aby s ním mohl odjet. Nepovedlo se mu to. Majiteli se jistě vyplatilo vozidlo proti krádeži zabezpečit a vám se to jistě vyplatí také. Na favoritu sice vznikla škoda za 2 800 korun ale hodnota auta, které majiteli zůstalo, je mnohonásobně vyšší. Prevence se proto vždycky vyplatí.

vytisknout  e-mailem