Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Kampaň "Obezřetnost se vyplatí"

KRAJ - Policisté v průběhu konce roku informovali 

ilustračn¨í foto PČRV úterý 2. 12. odstartovala celorepubliková kampani s názvem „Obezřetnost se vyplatí“ a Královéhradečtí policisté se jako tradičně  ke kampani připojili. Preventivní akce je zaměrená na kapesní krádeže v obchodech a jejím cílem je tyto krádeže minimalizovat. 
Ve spolupráci s partnerem Ahold Czech Republic budou policisté oslovavat návštěvníky v hypermarketech a supermarketech Albert a  a předávat jim rady, jak své věci chránit, aby se nestali terčem zlodějů.  Stejně tak na tuto problematiku budou upozorňovat i audiospoty v obchodním rozhlase. Při této příležitosti obdrží oslovení zákazníci žetonky do nákupních vozíků s logem Policie ČR a Albert. Samozřejmě stranou naší pozornosti během této kampaně nezůstanou ani další prodejny v rámci kraje, kde budou především v předvánočním období konat zvýšený výkon služby policisté pořádkové policie.

Tímto si dovoluji pozvat zástupce médií do Hradce Králové, hypermarketu Ahold v ul. Kutnohosrská u recepce obchodu. Zde 9. 12. 2015 v 10:00 h bude umožněno nahlédnutí a představení monitorovacího střediska marketu a systému sledování prodejen kamerami. Na místě rovněž bude policista zabývající se prevencí a kriminalista odhalující majetkovou trestnou činnost.

Kampaň bude probíhat do 4. ledna 2016 a   její průběh v našem kraji můžete sledovat zde:

Fotografie ze zahájení kampane v kraji ze dne 9. 12.  zde: snímek 1, snímek 2, snímek 3 a snímek 4 

Obezřetnost se vyplatí! v Hradci Králové

Obezřetnost se vyplatí v Trutnově

Obezřetnost se vyplatí v Hradci Králové zde dne 23.12.v ul. V. Nejedlého,foto zde... a zde...

Obezřetnost se vyplatí i po svátcích ! v Náchodě

por. Bc. Jan Čížkovský
3. 12. 2015, 11:00

vytisknout  e-mailem