Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Vloupání na Klatovsku

Vnikli do objektu i vozidel 

     Do objektu obecního úřadu vnikl neznámý pachatel v obci na Klatovsku v noci ze 6. na 7. ledna letošního roku. Z úřadu odnesl příruční pokladnu s finanční hotovostí 29 500 Kč. Na poškozeném zařízení vznikla škoda 6 000 Kč.
     V Klatovech vnikl do zaparkovaného vozidla zn. Hyundai neznámý pachatel v pátek 8. ledna 2010 v ranních hodinách. Z vozidla odcizil kufřík, ve kterém byly různé písemnosti. Poškozené majitelce vznikla škoda 9 800 Kč.
    V Železné Rudě v noci z 9. na 10. ledna 2010 vnikl neznámý pachatel do zaparkovaného osobního automobilu a odcizil peněženku s osobními doklady a další věci. Poškozenému muži vznikla škoda 11 700 Kč.
    V noci z 8. na 9. ledna 2010 v Sušici neznámý pachatel v prodejně rozbil skleněnou výplň výlohy a odcizil vystavenou motorovou pilu zn. Extol. Poškozené společnosti vznikla škoda 9 500 Kč.
    Ve zkráceném přípravném řízení prošetřuje policie případ, kdy se pachatel pokusil v baru odemknout dvířka u výherního automatu s úmyslem odcizit finanční hotovost. V sobotu 9. ledna 2010 ve večerních hodinách 22 letý muž ze Sušicka v baru v Sušici odemkl dvířka u výherního hracího automatu a pokusil se otevřít další, ale byl přistižen obsluhou baru. Muž převzal osobně sdělení podezření z trestného činu pokusu krádeže.
 

vytisknout  e-mailem