Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Vloupání do domů

Potřebují jízdní kola 

             V obci u Kašperských Hor vnikl neznámý pachatel v druhé polovině měsíce května letošního roku u rekreační chalupy do garáže a odcizil různé elektrické a motorové nářadí a vodárnu. Poškozeným vznikla škoda 32 620 Kč. Případ byl původně prošetřován pro podezření ze spáchání přestupku a byl překvalifikován. Policie případ šetří pro přečin krádeže.
              V Sušici vnikl neznámý pachatel v noci z 8. na 9. června 2010 v domě do sklepní kóje a odcizil dětské jízdní kolo a ochrannou přilbu. Škoda činí 5 000 Kč.
Další jízdní kolo odcizil neznámý pachatel v Horažďovicích v době od 29. května do 10. června 2010. V domě vnikl do sklepních prostor a z jízdního kola odstranil lankový zámek a odcizil jízdní kolo zn. Kellys Gama stříbrnočerné barvy. Výše škody činí 8 300 Kč.
            V Klatovech vnikl v noci z 8. na 9. června 210 neznámý pachatel do zaparkovaného osobního automobilu zn. Škoda Felicia a z uvnitř z přihrádky odcizil finanční hotovost 2 500 Kč a poškozením vozidla vznikla majitelce škoda 2 000 Kč.
            Na obvodní oddělení Klatovy oznámil poškozený majitel krádež televizoru. V Klatovech v noci z 9. na 10. června 2010 vnikl pachatel do domu a z obývacího pokoje odcizil LCD televizor zn. Sharp s úhlopříčkou 84 cm. Majitel vyčíslil škodu na 11 000 Kč.
 

vytisknout  e-mailem