Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Nehoda tří vozidel

PLZEŇ - Před obcí Nezvěstice došlo ke kolizi dvou osobních vozidel a s největší pravděpodobností i nákladního vozidla s přívěsem. Kolize si vyžádala dvě zraněné osoby, které byly v péči záchranářů odvezeny do nemocnice. Jedno z osobních vozidel zůstalo po nehodě na střeše. Policisté hledají řidiče nezjištěného nákladního vozidla, který měl být účastníkem kolize, aby se přihlásil na policii. 

Záchranné složky vyjížděly dnes před osmou hodinou ráno k nahlášené dopravní nehodě, střetu dvou osobních vozidel se zraněním. Po přijetí na místo nehody dopravní policisté zjišťovali veškeré okolnosti, které ovlivnily plynulost provozu na silnici I/19. Dle prvotních informací měl řidič r. 1976 jet s osobním vozidlem tovární značky Audi A4 ve směru od obce Šťáhlavy na obec Nezvěstice a cca 2 km od obce měl s vozem začít předjíždět nákladní automobil (pravděpodobně červené barvy) s přívěsem. Při předjíždění mělo dojít k bočnímu střetu nejen s protijedoucím osobním vozidlem tovární značky Ford Fiesta řidičky r. 1971, ale i s levou zadní částí přívěsu nákladního vozidla, jehož řidič pokračoval v jízdě dále na Nezvěstice. Při kolizi došlo ke zranění řidičky z vozu Ford a její spolujezdkyně r. 1959, obě byly z místa v péči záchranářů odvezeny do nemocnice v Plzni. Obě osobní vozidla byla po nehodě odhozena mimo komunikaci, přičemž vozidlo Ford Fiesta skončilo na střeše. Policisté na místě u řidičů vyloučili požití alkoholu provedenou dechovou zkouškou a dopravní nehodou se dále zabývají.

Při této události v provozu policisté žádají především nezjištěného řidiče, který jel v danou dobu s nezjištěným nákladním vozidlem s přívěsem červené barvy, aby se osobně nebo telefonicky přihlásil na Dopravní inspektorát Plzeň, Městského ředitelství policie Plzeň, U Borského parku 20 k řádnému došetření události. Dále žádáme řidiče, kteří v danou dobu projížděli místem dopravní nehody a viděli předmětnou kolizi, aby se neváhali obrátit na dopravní policisty dopravního inspektorátu nebo zavolali na linku 158 a pomohli  objasnit kolizi. Policisté se obrací se žádostí o pomoc i na ty řidiče, kteří měli v danou dobu ve voze aktivní autokameru, jejíž záznam by policistům poskytli k dalšímu šetření předmětné kolize. Za případné poznatky či poskytnutý záznam z autokamery předem děkujeme.

nprap. Veronika Hokrová
9. září 2021

vytisknout  e-mailem