Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Dopravní policisté se obracejí na veřejnost

PASEČNICE - Neznámý řidič nezjištěného černého vozidla naboural do elektrického rozvaděče a do plotu. Hledáme svědky této události. Ozvěte se. 

     Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody. Svědci by svými informacemi mohli pomoci objasnit průběh, příčinu a také viníka této dopravní nehody. K dopravní nehodě došlo dne 29. prosince 2014 v 18:00 hodin v obci Pasečnice v prostoru před domem č. p. 26. Dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem černé barvy jedoucí ve směru od obce Pelechy do obce Pasečnice po projetí levotočivé zatáčky dostal na zasněžené komunikaci s vozidlem smyk, vjel vpravo za pravý okraj komunikace, kde postupně narazil do plastové skříně elektrického rozvaděče a oplocení rodinného domu. Neznámý řidič s vozidlem na místě dopravní nehody nezastavil, dopravní nehodu neoznámil policii, ačkoliv tuto povinnost měl, a z místa ujel. Škoda na plastové skříni elektrického rozvaděče byla vyčíslena na 15 tisíc korun, na oplocení domu vznikla škoda 500 korun. 
     Případní svědci této události, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.
 

por. Mgr. Dagmar Brožová
30. prosince 2014

vytisknout  e-mailem