Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Soutěž o volné vstupenky na výstavu Mobil salon 2013

Detektivem na(ne)čisto - Soutěž o volné vstupenky na výstavu Mobil salon 2013

Přijďte se podívat na výstaviště!

 
Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje se ve dnech 19. – 21. dubna zúčastní tradiční jihočeské výstavy Mobil salon 2013, konané na Výstavišti České Budějovice, kde představí společný česko-rakouský projekt zaměřený na prevenci a boj proti drogám. Jihočeská policie v letošním roce připravuje společně se svými rakouskými a německými kolegy a Národní protidrogovou centrálou Policie ČR expozici zaměřenou na boj proti drogám a drogové kriminalitě.
 
 
Jak jsme již dříve informovali, tak první den výstavy se v pavilonu „Z“ uskuteční také II. kolo soutěže Detektivem na(ne)čisto, do které jsou zapojeny soutěžní týmy žáků z II. stupně základních škol z celého jihočeského regionu. V rámci II. kola budou vybrané soutěžní týmy jako skuteční kriminalisté stát před nelehkým úkolem objasnit zločin a dopadnout jeho pachatele. Zde pak budou moci soutěžící využít vědomosti, které získali během prvního kola, ale zároveň také budou muset prokázat svoji fyzickou zdatnost či schopnost zasáhnout na laserové střelnici cíl.
 
 
Aby si na detektivy mohli, alespoň virtuálně, „zahrát“ nejen přihlášené týmy, tak jihočeská policie společně s Výstavištěm České Budějovice, které je pořadatelem výstavy Mobil salon, vyhlašuje soutěž o volné vstupenky na tuto výstavu. Vyhrát můžete celkem 9 čestných vstupenek pro 2 osoby.
 
Soutěže se bude moci zúčastnit kdokoliv, kdo správně rozluští zadaný detektivní případ a zašle nám správnou odpověď. Soutěžit budeme ve třech kolech vždy o tři čestné vstupenky, a to následující tři víkendy, kdy vždy v sobotu dopoledne uveřejníme soutěžní úkol. První detektivní případ uveřejníme zítra 23. března dopoledne.
 
 
Soutěž o volné vstupenky bude probíhat opět v prostředí facebooku na profilu soutěže Detektivem na(ne)čisto.

vytisknout  e-mailem