Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Policisté hledají svědky dopravních nehod

DOMAŽLICE, HOLÝŠOV – Dosud neznámí řidiči s nezjištěnými vozidly způsobili dopravní nehody a z místa ujeli. Policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc. 

Policisté z dopravního inspektorátu Domažlice se obracejí na veřejnost a hledají svědky, kteří by mohli svými informacemi pomoci objasnit průběhy a příčiny níže uvedených dopravních nehod a také totožnost neznámých řidičů.

K první dopravní nehodě došlo dne 21. prosince 2022 v době od 14:10 hodin do 14:20 hodin v ulici Náměstí 5. května v obci Holýšov. Neznámý řidič s neznámým vozidlem, pravděpodobně modré barvy, poškodil na uvedeném místě zaparkované osobní vozidlo tovární značky Nissan a z místa dopravní nehody, bez poskytnutí zákonné součinnosti, odjel.

K další dopravní nehodě došlo dne 22. prosince 2022 v době od 12:25 hodin do 12:35 hodin v ulici Husova třída v obci Domažlice. Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem se nechoval ohleduplně a ukázněně, přičemž došlo ke střetu se zde zaparkovaným osobním vozidlem tovární značky Škoda Roomster. Neznámý řidič z místa dopravní nehody ujel. Tímto byla na vozidle Škoda Roomster způsobena  škoda ve výši 5 tisíc korun.

Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedeným dopravním nehodám, se mohou přihlásit osobně na dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

por. Barbora Šmaterová, DiS.
27. prosince 2022

vytisknout  e-mailem