Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Policisté hledají pachatele krádeže i možného svědka

TACHOV - Zatím neznámý pachatel odcizil ze dvora domu elektrokolo. Z provedeného šetření vyplývá, že se v inkriminovanou dobu v blízkosti místa činu nacházel zatím neznámý svědek, který mohl krádež vidět. 

Policisté z Obvodního oddělení v Tachově se s žádostí o pomoc při pátrání po dosud neznámém pachateli a neustanoveném možném svědkovi krádeže obracejí na veřejnost.
Případ se stal 30. srpna letošního roku mezi 11:50 hod. a 12:30 hod. v Tachově. V ulici Dolní Předměstí č. p. 153 z volně přístupného dvora tamního hostince odcizil zatím neznámý pachatel dámské jízdní elektrokolo značky TOWNIE 26“ modré barvy, čímž dle majitele způsobil škodu ve výši kolem 20 000 korun.
Tachovští policisté žádají všechny občany, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k ustanovení pachatele, vypátrání kola či k ustanovení totožnosti svědka ze záznamu, který se v inkriminovanou dobu poblíž místa krádeže nacházel a mohl ji zaregistrovat, aby se jim ozvali na tel.: 974 337 701, nebo aby kontaktovali linku tísňového volání 158. Své poznatky mohou sdělit i na jakékoliv policejní služebně.

por. Bc. Dagmar Jiroušková
27. 9. 2021

Odkazy do noveho okna

odcizené elektrokolo a možný svědek krádeže

odcizené elektrokolo a možný svědek krád... 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem