Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Pátráme po řidiči či majiteli stříbrného motocyklu

KDYNĚ - Dopravní policisté stále šetří srpnový střet motocyklu s cyklistou. Nyní mají k dispozici fotografii motocyklu z kamerového záznamu. 

     Domažličtí dopravní policisté se opět obracejí na veřejnost a stále hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo dne 18. srpna 2021 v době od 15:45 hodin do 16:00 hodin ve Kdyni v ulici Masarykova před domem č. p. 212. Neznámý řidič jedoucí na motocyklu jedoucí směrem na Domažlice se nechoval ohleduplně a ukázněně, plně se nevěnoval řízení a nejel vpravo při pravém okraji komunikace ve chvíli, kdy jednasedmdesátiletý cyklista přejížděl silnici (z pohledu motocyklisty z pravého okraje k levému k výše uvedenému domu). Došlo ke střetu na středu komunikace, neznámý motocyklista narazil předním kolem do zadního kola bicyklu. Cyklista upadl na zem a utrpěl zranění. Neznámý motocyklista na místě dopravní nehody nezastavil, zraněnému cyklistovi neposkytl první pomoc a pokračoval v jízdě na Domažlice.
     Dopravní policisté nyní mají záznam z kamerového systému, kde je zachycen výše uvedený motocyklista. Svědci, kteří by motocykl poznali a mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

por. Mgr. Dagmar Brožová
22. září 2021

Odkazy do noveho okna

Kamerový záznam - motocykl

Kamerový záznam - motocykl 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem