Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Hledáme svědky dopravní nehody

DOMAŽLICE - Neznámý řidič naboural do zaparkovaného auta. Majiteli neposkytl zákonnou součinnost a ujel. Pátráme po něm. 

     Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody. Svědci by svými informacemi mohli pomoci objasnit průběh a příčinu této dopravní nehody a také totožnost neznámého řidiče. K dopravní nehodě došlo v blíže nezjištěné době od 23:00 hodin dne 27. prosince 2021 do 16:00 hodin dne 29. prosince 2021 v Domažlicích v ulici Benešova před domem č. p. 292. Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem poškodil zaparkované vozidlo tovární značky Audi A4, které na místě zaparkoval jeho majitel. Bez poskytnutí zákonné součinnosti z místa dopravní nehody ujel. Neprokázal majiteli vozu svoji totožnost, nesdělil údaje o vozidle a nesepsal společný záznam o dopravní nehodě. Škoda na vozidle Audi byla vyčíslena na 2 tisíce korun.   
     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

por. Mgr. Dagmar Brožová
30. prosince 2021

Odkazy do noveho okna

Dopravní nehoda - Domažlice

Dopravní nehoda - Domažlice 

Detailní náhled

Dopravní nehoda - Domažlice

Dopravní nehoda - Domažlice 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem