Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Hledáme svědky dopravní nehody

FOLMAVA - Neznámý řidič s nezjištěným nákladním automobilem při otáčení nebo couvání zadní částí vozidla narazil do vysavače, který zcela poškodil. Dopravní nehodu neoznámil na policii, ačkoliv tuto povinnost měl a z místa dopravní nehody odjel neznámo kam. 

     Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo v době od 20:00 hodin dne 9. prosince 2019 do 08:30 hodin dne 10. prosince 2019 na parkovišti TIR Folmava u výjezdu z myčky. Neznámý řidič s nezjištěným nákladním automobilem při otáčení nebo couvání zadní částí vozidla narazil do vysavače, který zcela poškodil. Dopravní nehodu neoznámil na policii, ačkoliv tuto povinnost měl a z místa dopravní nehody odjel neznámo kam. Škoda na vysavači byl podle obsluhy myčky vyčíslena na 150 tisíc korun a na zámkově dlažbě na 2 tisíce korun.
     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

por. Mgr. Dagmar Brožová
12. prosince 2019

vytisknout  e-mailem