Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Hledáme svědky dopravní kolize

PLZEŇ - VENKOV- Dopravní policisté šetří dopravní nehodu, při které za jízdy spadl led z jednoho z vozidel a tím poškodil protijedoucí vozidlo. Neznámý řidič z místa nehody odjel. Policisté hledají svědky, kteří by mohli pomoci s objasněním dopravní kolize. 

Dopravní policisté provádí šetření ve věci dopravní nehody, ze dne 23. března 2020 v 07:55 hodin. K nehodě došlo na pozemní komunikaci č. I/20, v k.ú. obce Krsy, ve vzdálenosti cca 1 km před křižovatkou na obec Chudeč (směr od obce Úněšov na obec Bezvěrov), okr. Plzeň-sever.

Na předmětném místě dosud neznámý řidič jedoucí s dosud nezjištěným vozidlem - nákladní soupravou složenou z tahače (staršího typu) a návěsu způsobil dopravní nehodu, když řídil vozidlo, na nemž byl led, který se uvolnil a spadl na protijedoucí nákladní vozidlo tovární značky MERCEDES-BENZ SPRINTER s přívěsem, které poškodil. Neznámý řidič pak z místa dopravní nehody ujel.

Dopravní policisté žádají případné svědky kolize, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Plzeň-venkov, Slovanská alej 26, Plzeň nebo telefonicky na č.: 974 324 640, 724 216 587 nebo zavolali na bezplatnou linku 158 a pomohli s objasněním uvedené kolize.

nprap. Veronika Hokrová
24. března 2020

vytisknout  e-mailem