Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Hledají se svědci dopravních nehod

KDYNĚ, HORŠOVSKÝ TÝN – Dosud neznámí řidiči s nezjištěnými vozidly způsobili dopravní nehody a z místa ujeli. Policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc. 

Policisté z dopravního inspektorátu Domažlice se obracejí na veřejnost a hledají svědky, kteří by mohli svými informacemi pomoci objasnit průběhy a příčiny níže uvedených dopravních nehod a také totožnost neznámých řidičů.

K první dopravní nehodě došlo v době od 08:00 hodin dne 31. srpna 2022 do 09:00 hodin dne 2. září 2022 před domem č. p. 671 v ulici Pod Korábem v obci Kdyně. Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem a způsobem zde poškodil lampu veřejného osvětlení, čímž tímto způsobil škodu ve výši 20 tisíc korun.  

Dále došlo k dopravní nehodě dne 4. září 2022 v době od 08:15 hodin do 09:00 hodin u obchodního domu v ulici Vrchlického v obci Horšovský Týn. Dosud neztotožněný řidič s nezjištěným vozidlem a neznámým způsobem poškodil na uvedeném místě zaparkovaný osobní automobil tovární značky Seat Leon. Na poškozeném vozidle byla vyčíslena škoda na částku 3 tisíce korun.

K další dopravní nehodě došlo dne 5. září 2022 v době od 11:40 hodin do 11:55 hodin opět u obchodního domu, tentokrát ale v ulici Nádražní v obci Kdyně. Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem a způsobem poškodil zde zaparkovaný osobní automobil tovární značky Suzuki SX4. Dopravní nehodou vznikla na vozidle Suzuki SX4 škoda ve výši 5 tisíc korun.

Řidiči, kteří způsobili shora uvedené dopravní nehody, bez poskytnutí zákonné součinnosti z místa dopravních nehod ujeli.  

Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedeným dopravním nehodám, se mohou přihlásit osobně na dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

nprap. Barbora Šmaterová
6. září 2022

vytisknout  e-mailem