Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Národní protidrogová centrála

Národní protidrogová centrála SKPV PČR

Drugs & Forensics Bulletin NPC v ERIH PLUS

Sdělení redakce k zařazení periodika do evropského referenčního indexu odborných časopisů ERIH PLUS. 

Vážené dámy a pánové, vážené kolegyně a kolegové,

počínaje listopadem roku 2019 byl odborný recenzovaný časopis Drugs & Forensics Bulletin NPC přijat a zařazen do evropského referenčního indexu odborných časopisů ERIH PLUS sídlícím v Norsku.

V souvislosti s žádostí o přijetí do indexu redakční rada provedla celou řadu kroků a vynaložila značné úsilí na to, aby splnila nelehké požadavky podmiňující inkluzi. Veškerá snaha však přinesla své ovoce a časopis tímto aktem dosáhl dalšího významného milníku na cestě odborného periodika, mezi které bezesporu patří. Posouváme se tak na úroveň vědecky zajímavých časopisů vycházejících v České republice i zahraničí. Jedním z mnoha cílů redakční rady v této oblasti je rozvíjet a udržovat dobré jméno Drugs & Forensics Bulletin NPC, aktuálnost a odbornost publikací, k čemuž jsme nyní, snad ještě více, vázáni členstvím v atraktivním indexu ERIH PLUS. Členství lze dohledat vložením kódu ISSN časopisu 1211-8834 do vyhledávače na webových stránkách ERIH PLUS (https://dbh.nsd.uib.no)

Děkujeme všem příznivcům, autorům, recenzentům a v neposlední řadě vědecké radě, členům redakce a všem, kteří se podíleli a podílí na vzniku každého čísla za přízeň a vytváření kvalitního základu v posunu časopisu vpřed.

kpt. Ing. Tomáš Kratina
NPC - OKVS 2.12.2019ERIH PLUS

Drugs & Forensics Bulletin Národní protidrogové centrály

vytisknout  e-mailem