Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Dopravní policisté se obracejí na veřejnost

DOMAŽLICE - Hledají svědky střetu dvou vozidel. Oba účastníci dopravní nehody uvedli, že křižovatkou projížděli v době, kdy na semaforu svítil signál zelené barvy Volno. 

     Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody. Svědci by svými informacemi mohli pomoci objasnit průběh a příčinu této dopravní nehody. K dopravní nehodě došlo dne 2. května 2022 v 11:30 hodin v Domažlicích na křižovatce ulic Komenského, Pivovarská a Boženy Němcové. Řidička osobního vozidla tovární značky Peugeot projíždějící světelnou křižovatkou z ulice Boženy Němcové, kdy dále chtěla křižovatkou projet rovně do ulice Pivovarská, neměla respektovat oranžový světelný signál Pozor! u světelného signalizačního zařízení. Vjela do prostoru křižovatky, kde se střetla s osobním vozidlem Subaru, které řídil řidič ulicí Komenského přes křižovatku rovně do ulice U Nemocnice. Po střetu bylo vozidlo Peugeot odraženo na osobní vozidla tovární značky Ford, které stálo před hranicí křižovatky v ulici Pivovarská. Oba účastníci dopravní nehody uvedli, že křižovatkou projížděli v době, kdy na semaforu svítil signál zelené barvy Volno. Škoda na vozidle Peugeot byla vyčíslena na 30 tisíc korun, na vozidle Subaru rovněž na 30 tisíc korun a na vozidle Ford také na 30 tisíc korun.  
     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

por. Mgr. Dagmar Brožová
6. května 2022

Odkazy do noveho okna

Dopravní nehoda - Domažlice - 02.05.2022

Dopravní nehoda - Domažlice - 02.05.2022 

Detailní náhled

Dopravní nehoda - Domažlice - 02.05.2022

Dopravní nehoda - Domažlice - 02.05.2022 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem