Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

AKTUALIZACE: Policisté hledají svědky ze záznamu

TACHOV - Zatím neznámý pachatel nožem napadl 49letého muže a způsobil mu povrchové zranění. Policisté nyní pátrají po pachateli i po totožnosti pětice mužů. 

AKTUALIZACE: Policisté děkují všem volajícím za reakce, na základě kterých se podařilo osoby ze záznamu ztotožnit. 

Policisté z Obvodního oddělení v Tachově se s žádostí o pomoc při pátrání po dosud neznámém pachateli obracejí na veřejnost.
Zatím neznámý pachatel dne 29. srpna letošního roku v době mezi 13:45 hod. – 13:50 hod. v Tachově v ulici K Náměstí u stánku Kebab House na místě veřejnosti přístupném fyzicky napadl 49letého muže, přičemž k útoku použil nůž. Při tom poškozenému způsobil povrchové poranění, které si vyžádalo lékařské ošetření.
K jeho popisu poškozený uvedl, že se jednalo o muže bílé pleti, výšky 175 -180 cm, který hovořil česky a měl na sobě černé oblečení.
Tachovští policisté žádají všechny občany, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k ustanovení útočníka, či k ustanovení totožnosti pětice mužů – důležitých svědků napadení, aby se jim ozvali na tel.: 974 337 701, nebo aby kontaktovali linku tísňového volání 158. Své poznatky mohou sdělit i na jakékoliv policejní služebně.

por. Bc. Dagmar Jiroušková
27. 9. 2021

vytisknout  e-mailem