Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Žádost o spolupráci

Prachatice – Dopravní policisté žádají svědky dopravních nehod o informace. 

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 9.5.2024 ve 12:55 hodin na místní komunikaci v katastru obce Stožec, ve směru jízdy Stožec – Nová Pec. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý neznámý cyklista, jedoucí na přesně nezjištěném jízdním kole, který nejel dostatečně při pravém okraji vozovky, následkem čehož došlo ke střetu řídítky s protijedoucím jízdním kolem, na kterém jela nezletilá. Ta v důsledku střetu i s kolem upadla na vozovku. Cyklista sice na místě zastavil, ale poté od nehody odjel. Nezletilá utrpěla přesně nezjištěná lehčí zranění, se kterými byla ošetřena v nemocnici. Po cyklistovi nyní policisté pátrají.

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 19.5.2024 v 03:30 hodin na místní komunikaci v ulici Italská v Prachaticích. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý neznámý řidič přesně nezjištěného vozidla, který se nechoval ohleduplně a ukázněně, aby svým jednáním neohrozil život, zdraví nebo majetek jiných osob ani svůj vlastní, následkem čehož narazil do zde zaparkovaného osobního vozidla Peugeot 407. Podezřelý řidič na místě nehody nezastavil a následně ani neoznámil. Hmotná škoda na vozidle Peugeot je předběžně vyčíslena na 20 000 korun.

Dopravní policisté žádají případné svědky těchto dopravních nehod o informace.  Veškeré informace k dopravním nehodám můžete dopravním policistům sdělit buď osobně na služebně v ulici Pivovarská 4 v Prachaticích, nebo telefonicky na čísle 974 236 254 či prostřednictvím tísňové linky 158. Děkujeme.

por. Bc. Martina Joklová, pt.pis@pcr.cz

27. května 2024

vytisknout  e-mailem