Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Pohřešovaná žena - Aktualizace

Pražští policisté pátrají po jednatřicetileté ženě, která minulý pátek odešla z místa svého bydliště a už se nevrátila. 

Aktualizace - 8. června 2023

Děkujeme všem za pomoc s pátráním. Pohřešovaná žena byla vypátrána hlídkou policistů z místního oddělení Horní Počernice a je v pořádku. Ihned poté byla převezena do psychiatrické léčebny v Bohnicích. 

por. Bc. Richard Hrdina 

Pohřešovaná byla naposledy viděna při odchodu z domu její matkou a od té doby o sobě nedala nikomu vědět. Trpí schizofrenií a je drogově závislá na Pervitinu. S tím se dlouhodobě léčila v psychiatrické léčebně v Bohnicích, odkud byla v lednu propuštěna, ale přestala užívat předepsané léky a její stav se rapidně zhoršil. Je po těžkém rozchodu se svým přítelem a dle získaných poznatků trpí bludy a v poslední době mluvila o nesrozumitelných věcech, které se týkaly i sebevražedných sklonů. Její rodina a přátelé tak mají důvodnou obavu o její život. 

V době odchodu z domu byla oblečena do černého trika, černých kraťasů a bílé bundy s knoflíky. Na nohou měla látkové sportovní boty růžové barvy. 

Pokud jste pohřešovanou ženu kdekoliv viděli, nebo máte jakékoliv informace o jejím pohybu, kontaktujte prosím ihned linku 158, děkujeme. 

por. Bc. Richard Hrdina - 1. června 2023

vytisknout  e-mailem