Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Policie hledá svědky dopravních nehod

DOMAŽLICKO – Policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc. Hledají se svědci dopravních nehod. 

Policisté z dopravního inspektorátu Domažlice se obracejí na veřejnost a hledají svědky, kteří by mohli svými informacemi pomoci objasnit průběhy a příčiny níže uvedených dopravních nehod a také totožnost neznámých řidičů.

K první dopravní nehodě došlo dne 11. dubna 2023 v 10:00 hodin na silnici III. třídy č. 20316 mezi obcemi Mezholezy a Buková. Řidič osobního automobilu tovární značky Chrysler jel ve směru od obce Mezholezy na obec Buková, kdy mu pravděpodobně z pravé strany náhle vběhla do jízdní dráhy srna, a došlo ke srážce. Po střetu s lesní zvěří řidič z místa odjel a dopravní nehodu nahlásil až dodatečně. Na osobním vozidle Chrysler vnikla škoda ve výši 5 tisíc korun.

K další dopravní nehodě došlo dne 11. dubna 2023 v době od 11:45 hodin do 12:05 hodin na parkovišti před jedním z obchodních domů v ulici Husova v obci Domažlice. Dosud neztotožněný řidič s neznámým vozidlem a nezjištěným způsobem poškodil zaparkovaný osobní automobil tovární značky Peugeot 206 a poté z místa dopravní nehody odjel. Tím na osobním vozidle Peugeot 206 způsobil škodu ve výši 5 tisíc korun.

Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedeným dopravním nehodám, se mohou přihlásit osobně na dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

por. Barbora Šmaterová, DiS.
21. dubna 2023

vytisknout  e-mailem