Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Den bezpečnosti silničního provozu

Praha venkov – VÝCHOD – Policisté představili veřejnosti svou práci. 

Ve čtvrtek 20. dubna tohoto roku se věnovali dětem a široké veřejnosti středočeští policisté v areálu Jaselských kasáren ve Staré Boleslavi. V rámci akce s názvem „Den otevřených dveří 26. pVŘPz a Den BESIP“ navštívily stovky lidí jednotlivá stanoviště, která pro ně připravily složky integrovaného záchranného systému.

Návštěvníci si u stanu Policie České republiky mohli prohlédnout techniku dopravních policistů, nejnovější vozidla, motocykl a nechyběl ani kriminalistický technik, který dětem přiblížil svou práci, přičemž velký zájem vzbudilo i stanoviště s expozicí policejního dronu. Návštěvníky zaujal přelet stíhacího letectva VzS i připravené statické a dynamické ukázky. 

V preventivním stanu měli policisté připravený soutěžní program týkající se bezpečnosti v silničním provozu pro děti, které si za správné odpovědi odnesly drobné dárky.  Zájemci o práci u Policie České republiky se ve stanu dozvěděli od personalistek Krajského ředitelství policie Středočeského kraje vše o podmínkách k přijetí.

por. Bc. Lucie Nováková
komisař
P ČR Praha venkov – VÝCHOD
20. dubna 2023 

vytisknout  e-mailem