Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Policie České republiky – KŘP kraje Vysočina

Pátrání po pohřešovaném seniorovi

ŽĎÁRSKO: Policisté žádají veřejnost o spolupráci 

Žďárští policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešovaném osmasedmdesátiletém seniorovi.

Ve středu 16. listopadu v odpoledních hodinách odešel  muž do lesa z místa svého bydliště v obci Cikháj u Žďáru nad Sázavou, zpátky se následně nevrátil a do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Blízcí začali muže sami hledat, když ale vyčerpali všechny svoje možnosti, obrátili se na policii. Policisté zjistili veškeré dostupné informace k pohřešovanému a ihned po něm začali pátrat.

Pohřešovaný muž je vysoký přibližně 175 centimetrů, štíhlé postavy. Má šedozelené oči a krátké šedé vlasy. Na sobě měl při odchodu oblečený zelený plášť a černo-oranžové gumáky s reflexními prvky.             

Policisté po muži pátrali v lokalitě místa jeho bydliště, širokém okolí, vytipovaných místech a dalších lokalitách, u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohl pohřešovaný muž nacházet. Do současné doby se ho nalézt nepodařilo, policisté po pohřešovaném muži nadále intenzivně pátrají. Obracejí se zároveň s žádostí o spolupráci také na širokou veřejnost.

Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se mohl pohřešovaný senior nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158.

Níže naleznete odkaz s podrobnějšími informacemi o pohřešovaném seniorovi. V případě, že je odkaz neaktivní, byla již osoba vypátrána.

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=7021117221614

por. Ing. Michaela Lébrová, komisařka
17. listopadu 2022

vytisknout  e-mailem