Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

AKTUALIZACE: Diskotéka ve Slušovicích skončila zraněním několika mladých lidí

ZLÍNSKO: Okolnosti prověřují kriminalisté 

Dnešní noc na diskotéce ve Slušovicích skončila nešťastnou událostí. V důsledku tlačenice utrpělo osm mladých lidí ve věku 15 - 20 let zranění, dvě z toho jsou těžká. Událost prověřují zlínští kriminalisté. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti. Viníkovi hrozí v případě odsouzení trest odnětí svobody až na čtyři roky.

K události došlo v sobotu před půlnocí na schodišti před vstupem na diskotéku. Vzhledem k vysokému počtu návštěvníků, kteří se nemohli dostat dovnitř ani ven, došlo na schodišti k přelidnění, panice a následně ke zranění několika mladých lidí. 

Na místě zasahovali policisté z několika obvodních oddělení a také policisté z pohotovostního a eskortního oddělení. Veškeré okolnosti prověřují zlínští kriminalisté.

V souvislosti s prověřováním žádají o pomoc také veřejnost. Pokud nám návštěvníci diskotéky mohou poskytnout bližší informace k incidentu nebo kamerové záznamy z průběhu události, ať se ozvou na linku tísňového volání policie - 158.

Děkujeme.

30. října 2022, por. Bc. Monika Kozumplíková

Kriminalisté po včerejšku vyhodnocují jednotlivé získané informace a také kamerové záznamy od účastníků diskotéky ve Slušovicích, které jim během neděle poskytli.

V souvislosti s tím probíhají další nezbytné úkony trestního řízení jako výslechy svědků a analýzy jednotlivých sociálních sítí.

Kriminalisté vyzývají další zraněné návštěvníky diskotéky, kteří nevyhledali lékařské ošetření na místě nešťastné události, ale až s odstupem času, aby se ozvali na linku tísňového volání policie – 158. 

31. října 2022, por. Bc. Monika Kozumplíková

vytisknout  e-mailem