Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Název kraje

Policie České republiky – KŘP Olomouckého kraje

Muž byl ztotožněn

PŘEROV - Muž z Hranické propasti byl ztotožněn. 

Aktualizace 16. září 2022 – odvolání pátrání

Přerovským kriminalistům se podařilo zjistit totožnost mrtvého muže, který byl 3. srpna nalezen na vodní hladině Hranické propasti. Jednalo se o 33letého muže z Hranicka.     

Děkujeme všem za spolupráci při pátrání.

por. Mgr. Libor Hejtman
16. září 2022

----------------------------------------------------------------------

Minulý týden, konkrétně 3. srpna 2022, bylo na vodní hladině Hranické propasti nalezeno tělo muže neznámé totožnosti, ohledáním nebylo zjištěno, že by na jeho smrti měla podíl další osoba. Do dnešního dne se nám bohužel nepodařilo odhalit jeho totožnost. Proto se s žádostí o pomoc obracíme na širokou veřejnost, která by nám v tomto směru mohla pomoci.
Dle poznatků, které máme k dispozici, by se věk neznámého mohl pohybovat mezi 25 - 40 lety. K postavě lze říci, že se jednalo o muže štíhlé, atletické postavy, vysokého 194 cm a vážícího 67 kg. Vlasy měl světle hnědé, krátké, možná i vlnité s délkou do 5 cm. Hlava je tvaru oválného se světlým obočím, tenkými k hlavě přilehlými uchy a tzv. bradkou a knírem do délky 0, 8 cm. Dalším identifikačním znakem je jizva v levém podbřišku. Barvu očí se nám nepodařilo zjistit.

Jakékoliv informace k totožnosti neznámého muže, případně poznatky k místu, kde se pohyboval nebo pobýval v posledních týdnech volejte kdykoliv na bezplatnou linku 158. S informacemi je možné kontaktovat policisty i na lince 974 778 337 nebo 601 365 551. 

Také se nám doposud nepodařilo ustanovit osobu či osoby, které v dané lokalitě Hranické propasti provádí úklid odpadkových igelitových pytlů. Proto se obracíme i na ně, nebo na svědky, kteří mají informace o úklidu těchto prostor, aby nás kontaktovali na výše uvedených tel. číslech.

por. Mgr. Miluše Zajícová
8. srpna 2022

vytisknout  e-mailem