Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Loupežné přepadení

Pátráme po totožnosti dvou mužů a jedné ženy, kteří fyzicky napadli a následně oloupili čtrnáctiletého mladíka. 

Kriminalisté třetího policejního obvodu pátrají od začátku listopadu po dvou mužích a jedné ženě, kteří v metru Florenc uloupili čtrnáctiletému mladíkovi reproduktor. Podezřelí si mladíka vyhlídli na nástupišti metra Florenc, kde jeden z mužů k němu přistoupil, kopnul ho do krku, vzal ho do „kravaty“ a odcizil mu z ledvinky reproduktor. Poté mladíka muž obejmul kolem ramen a vyprovodil ho z nástupiště do haly autobusového nádraží Florenc. Čtrnáctiletý poškozený využil nepozornosti útočníka a oslovil neznámého muže v hale s prosbou o pomoc. Toho si všimnul jeden z podezřelých a udeřil mladíka pěstí do nosu. Následně útočník a jeho dva koplicové utekli pryč. Poškozenému vznikla škoda na odcizeném reproduktoru bezmála dva tisíce korun.

V souvislosti s tímto případem kriminalisté zajistili kamerové záznamy, kde jsou zachyceni podezřelí i fyzické napadení mladíka.

Celý případ si převzali kriminalisté a pátrají po dvou mužích a ženě, kteří jsou podezřelý z trestného činu loupež. V případě dopadení a odsouzení jim za tento čin hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

Pokud podezřelé na přiložených záběrech poznáváte, nebo víte, kde by se mohli zdržovat, ozvěte se na linku 158.

pprap. Mgr. Violeta Siřišťová - 14.11.2019

vytisknout  e-mailem