Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Loupežné přepadení

KARLOVARSKO – Pomozte při pátrání.  

Karlovarští kriminalisté se od včerejšího dne zabývají případem loupežného přepadení, ke kterému došlo ve večerních hodinách v Karlových Varech v části Doubí.
 
Neznámý pachatel měl kolem 18:30 hodin vstoupit do místní prodejny potravin a namířit na prodavačku nezjištěnou střelnou zbraň s tím, že chce peníze. Následně muž po ženě vystřelil ze zbraně a zasáhl jí do obličeje. Žena se při útoku bránila nožem. Muž poté z prodejny utekl.

Na místo se ihned sjeli policejní hlídky, které začaly prohledávat okolí a pátrat po neznámém pachateli, a to i s psovodem a služebním psem. Žena byla se zraněním převezena vozidlem Rychlé záchranné služby do nemocnice, kde byla hospitalizována.

K popisu neznámého pachatele zatím uvedla, že se jednalo o muže, 180 až 190 cm vysoké střední postavy, který nebyl oholený a při přepadení nebyl maskovaný. Hovoří česky.

VIDEO

Policejní komisař ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže, za který v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

V současné chvíli kriminalisté vyhodnocují kamerové záznamy z místa činu a z okolí.

Kriminalisté zároveň žádají občany o pomoc při pátrání. V případě jakýchkoliv informací k neznámému muži volejte na bezplatnou telefonní linku 158.

Dále žádají také řidiče vozidel, který projížděli po ulici Studentská po hlavní silničním tahu na Plzeň v časovém rozmezí od 18:15 do 19:00 hodin a měli ve svých vozidlech kamery, aby se nás kontaktovali a poskytli nám jejich videozáznamy. Mohou nám velice pomoci při vyšetřování případu.

nprap. Kateřina Krejčí
23. 1. 2017

vytisknout  e-mailem