Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Osm vozidel skončilo na cihlách

Český Krumlov - Lipno nad Vltavou - Všiml si někdo pachatele či pachatelů, kteří mají na svědomí odcizení hliníkových kol z osmi vozidel?  

Dnes ráno čekalo na majitele osmi firemních vozidel tovární značky Škoda Superb nemilé překvapení. Řidiči měli svá vozidla odstavená na cihlách. Kdosi během noci z 18. na 19. února 2016 ze zaparkovaných vozidel odmontoval a odcizil hliníkové disky se zimními pneumatikami. Vozidla byla zaparkovaná na parkovací ploše naproti hotelu Riviéra v Lipně nad Vltavou. Celková škoda včetně poškození vozidel byla předběžně vyčíslena na nejméně 400 tisíc korun.

Policisté provedli ohledání místa činu a zajistili kriminalistické stopy. Ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež a po pachateli či pachatelích intenzivně pátrají.  

Žádáme tímto každého, kdo by k uvedenému případu mohl poskytnout jakékoliv informace, které by přispěly k jeho objasnění, aby je předal policistům na služebně v Lipně nad Vltavou č. p. 75 nebo na telefonním čísle 974 232 760 či cestou linky číslo 158.

Děkujeme.

por. Bc. Lenka Kozoňová    ck.pis@pcr.cz 

19. února 2016

Odkazy do noveho okna

Odcizení kol Lipno nad Vltavou - 3

Odcizení kol Lipno nad Vltavou - 3 

Detailní náhled

Odcizení kol Lipno nad Vltavou - 2

Odcizení kol Lipno nad Vltavou - 2 

Detailní náhled

Odcizení kol Lipno nad Vltavou - 1

Odcizení kol Lipno nad Vltavou - 1 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem