Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Hledáme svědky dopravní nehody

LIBERECKO - Dne 13. února řidička červeného vozidla narazila na přechodu pro chodce poblíž hotelu Zlatý Lev do přecházejícího chodce. Z místa nehody odjela.  

Dopravní policisté hledají svědky dopravní nehody, která se stala 13. února 2014 v půl šesté večer v Liberci, poblíž hotelu Zlatý Lev. Neznámá řidička s neznámým vozidlem červené barvy jela ulicí Zámecké náměstí ve směru na Šaldovo náměstí a při průjezdu přes přechod pro chodce poblíž hotelu Zlatý Lev nedala přednost přecházejícímu chodci. S tímto se následně střetla. Řidička z vozidla vystoupila a komunikovala s poraženým chodcem, následně však místo nehody opustila. Z uvedeného důvodu nemohli policisté u řidičky provést orientační dechovou zkoušku na alkohol. Chodec se však dechové zkoušce na alkohol podrobil s výsledkem negativním.

V tuto chvíli se dopravní policisté obracejí na občany, kteří v danou dobu byli přítomni této nehodě, aby veškeré informace sdělili na bezplatnou tísňovou linku 158 nebo přímo na Dopravní inspektorát policie Liberec tel. čísla: 974 466 251 nebo  974 466 250.

 

por. Bc. Vladimíra Šrýtrová
tisková mluvčí ÚO Liberec
tel. 974 466 207, 725/900210
3. března 2014

vytisknout  e-mailem