Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Liberecké Dětské centrum Sluníčko má zpátky auto, které potřebuje.

LIBEREC - Ze čtvrtka na pátek odcizil neznámý zloděj osobní vozidlo značky Volkswagen Caddy, zaparkované v Čížkově ulici v Liberci. Policisté auto vypátrali ve třicet kilometrů vzdálených Kunraticích u Cvikova a dětskému centru ho už v neděli vrátili. 

     Ze čtvrtka na pátek odcizil zatím neznámý zloděj osobní vozidlo značky Volkswagen Caddy, zaparkované v Čížkově ulici v Liberci. Tím přidělal vrásky na čele zaměstnancům libereckého Dětského centra Sluníčko, které  je jeho majitelem. Centrum se stará o opuštěné a zdravotně postižené děti a ke své činnosti vůz naléhavě potřebuje. Pracovníci  této přípspěvkové organizace krádež oznámili policistům místního obvodního oddělení policie , kteří po vozidle okamžitě vyhlásili celostátní pátrání.

     V neděli přišla ze sousedního Českolipska do Liberce dobrá zpráva. Policista Obvodního oddělení ve Cvikově si povšiml podezřelého vozidla značky Volkswagen Caddy, zaparkovaného u silniční komunikace v Kunraticích u Cvikova. Pro jistotu si poznamenal jeho registrační značku,  a když ji porovnal s policejními databázemi , zjistil, že bylo odcizené. A nepatřilo nikomu jinému než Sluníčku z Liberce. Vozidlo na místě proto okamžitě zajistil a ještě v neděli si pro něj přijeli zástupce organizace.

     Nutno podotknout, že vozidlo nebylo nijak poškozeno, a tak dál může sloužit všem dětem, kteří pomoc centra potřebují.  Zástupci  organizace za vypátrání drahého vozu policistům poděkovali.

 

por. Bc. Ivana Baláková
28. ledna 2014

vytisknout  e-mailem