Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Hledáme svědky

KAMENICE - Dopravní policisté z Územního odboru Praha venkov – Jih hledají svědky havárie jízdního kola, ke které došlo 27. září letošního roku v dopoledních hodinách.  

     Policisté ze skupiny dopravních nehod intenzivně prověřují okolnosti dopravní nehody čtyřiasedmdesátiletého cyklisty, který z dosud nezjištěných příčin havaroval v pátek 27. září 2013 v době kolem 08,30 hodiny v místě křižovatky silnice II/603 a ulice Lýková v obci Kamenice-Valnovka na okrese Praha - východ. Při pádu z jízdního kola utrpěl těžké zranění, se kterým jej středočeští záchranáři následně převezli do benešovské nemocnice.

     Bohužel se do současné doby nepodařilo objasnit všechny okolnosti této havárie, proto se policisté obracejí   na širokou veřejnost se žádostí o pomoc a hledají případné svědky, kteří by jim mohli poskytnout jakékoliv informace vedoucí k vysvětlení nejasných skutečností průběhu této dopravní nehody. Svědci se mohou přihlásit dopravním policistům na telefonních číslech 974 882 458, 974 882 451 nebo prostřednictvím bezplatné linky Policie ČR 158.

vytisknout  e-mailem