Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Pohřešovaná 14letá dívka a další případy

KARLOVY VARY - Pohřešovaná 14letá dívka a další případy 

Pohřešování 14leté dívky
Karlovarští policisté pátrají po pohřešované 14leté dívce ze Sadova. Z domova odešla kolem 16:00 hodiny s tím, že jde ke kamarádce. Kolem 17:00 hodiny dívka odešla od kamarádky a do současné doby o sobě nepodala matce ani otci žádnou zprávu.
 
Další informace k pohřešované naleznete zde (v případě, že tento odkaz již není aktivní, byla pohřešovaná osoba nalezena)
 
Pohřešovaná 14letá dívka je asi 170 cm vysoká, má štíhlou postavu a světlé vlasy v délce na ramena. V době odchodu byla oblečena do tmavých riflí a do světlé mikiny.
 
Karlovarští policisté přijmou k pohřešované dívce jakoukoliv informaci na bezplatném čísle 158 nebo můžete přímo kontaktovat policisty v Ostrově na telefonním čísle 974 366 911. 
 
Ublížení na zdraví
Karlovarští policisté sdělili podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví jednadvacetiletému muži. Ten měl na konci srpna fyzicky napadnout třiadvacetiletou ženu po slovní rozepři. Tu měl držet za paže a pak jí odhodit na zeď kuchyně. Zranění ženy si vyžádalo lékařské ošetření s pracovní neschopností.
 
Spáchali několik trestných činů
Policisté z Nové Role sdělili podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci a výtržnictví osmačtyřicetiletému místnímu muži. Ten měl v ulici Chodovská v místní restauraci poškodit dotykovou obrazovku výherního hracího automatu. Škoda, která vznikla, byla předběžně odhadnuta na částku přesahující 6 tisíc korun.
 
Ostrovští policisté vypátrali a následně zadrželi jednadvacetiletého muže z Ostrova. Ten měl v ulici Májová před místní hernou fyzicky napadnout osmnáctiletého muže, kterému způsobil úderem pěstí zranění v obličeji, které si vyžádalo lékařské ošetření. Muž si z policejní služebny odnesl sdělení podezření z přečinu ublížení na zdraví a výtržnictví. 
 
Krádeže v nemocnici
Karlovarští policisté sdělili podezření z přečinu krádeže dvaatřicetileté ženě z Teplic. Ta měla v areálu Karlovarské krajské nemocnice, odcizit oplechování vnitřní římsy střechy. Krádeží tak měla způsobit škodu ve výši přesahující 4 tisíce korun. Podezřelá byla za krádež v posledních třech letech odsouzena nebo potrestána a to rozsudkem Okresního soudu Karlovy Vary.
 
Další sdělení podezření si vyslechl také dvaatřicetiletý karlovarák, který měl v ulici Bezručova z objektu nemocnice odcizit volně odložená plechová dvířka a šrouby. Odcizené věci byly předběžně odhadnuty na částku přesahující 10 tisíc korun. Podezřelý se dopustil přečinu krádeže i přesto, že byl za tento skutek potrestán Okresním soudem v Karlových Varech.
 
I ve třetím případě mělo dojít ke krádeži mědi z areálu nemocnice. Tohoto přečinu se měl dopustit devětadvacetiletý muž z Karlových Varů. Ten se včerejšího dne pokusil v brzkých ranních hodinách odcizit ze střechy budovy jídelny Krajské Karlovarské nemocnice, měděné oplechování. Tohoto jednání se dopustil i přes to, že byl za uvedený čin v posledních třech letech odsouzen nebo potrestán a to rozsudkem Okresního soudu Karlovy Vary.
 
Poškození cizích práv
Policisté z Karlových Varů zahájili úkony trestního řízení ve věci podezření spáchání přečinu poškození cizích práv. Tohoto přečinu se měla dopustit šestatřicetiletá žena, která na ulici Bezručova v okolí autobusové zastávky nalezla občanský průkaz jednadvacetileté ženy se složenkou na vyplacení výplaty. Podezřelá s nalezeným občanským průkazem a složenkou šla na poštu, kde se vydávala za jednadvacetiletou ženu. Takto získané peníze pak užila pro svoji potřebu. Za to, že se vydávala za někoho jiného a nalezené věci řádně neodevzdala, si vyslechla sdělení podezření a hrozí jí trest odnětí až na dvě léta.
 
por. Ing. Pavel Valenta
25.10.2012

vytisknout  e-mailem